Fantasy Premier League

Fantasy Premier League

1.) Co to jest Fantasy Premier League ?

Fantasy Premier League to świetny sposób na zagospodarowanie wolnego czasu połączony z realizacją i rozwijaniem swojego hobby jakim jest piłka nożna. Fantasy Premier League to coś w stylu menadżera piłkarskiego, jednak gra wkracza w swery życia realnego. Jest to gra oparta na angielskiej Premier League, gdzie należy wybrać do swojego zespołu zawodników z angielskich klubów i emocjonować się meczami tejże ligi.

2.) Jak zacząć grać w Fantasy Premier League ?

Należy zarejestrować się na stronie fantasy. premierleague. com, wybrać nazwę swojej drużyny, zakupić zawodników i czekać na mecze, które rozgrywają się w świecie realnym. Nic prostrzego! Strona jest umieszczona na angielskim serwerze, z którego bezproblemowo można korzystać urzywając polskich przeglądarek. W zasadzie nie trzeba znać języka angielskiego na jakimś zaawansowanym poziomie. Wszystko jest jasno ułożone i zrozumiałe dla każdego, kto kiedykolwiek grał w gry typu menadżer piłkarkski, ale również dla laików zaczynających swoją przygodę z takimi grami.

3.) Czy mogę zaprosić znajomych do gry ?

Oczywiście, że tak! Wskazane jest granie ze znajomymi, lecz niekonieczne. Jeśli chcemy rywalizować ze znajomymi wystraczy, że oni również zarejestrują się na fantasy. premier league. com i zaprosić ich do ligi, którą możemy utworzyć w banalny sposób. Należy kliknąć na ten link: http://fantasy. premierleague. com/my-leagues/ , a następnie „Create a new league”. Potem trzeba tylko wybrać nazwę ligi, ustalić kod, przekazać go znajomym i wspólnie grać. Aby znajomi mogli dołączyć do ligi muszą utworzyć drużynę, wejść w link podany wyżej, z tą różnicą, że muszą kliknąć „Join a league”,a następnie zaznaczyć private league i wpisać kod dostępu, który będzie ustalony do Waszej ligi. Jednak nie trzeba ściągać znajomych do gry. Można rywalozować z innymi dołączając do lig publicznych.

4.) O co chodzi w Fantasy Premier League ?

Ogólnie chodzi o dobrą zabawę i dodanie meczom, które rozgrywane są relanie dodatkowego smaczku, w postaci rywalizowania o miano najlepszego wirtualnego menadżera. Gra praktycznie nie ma minusów (jedyny minus to możliwość wymiany tylko 2 zawodników tygodniowo bez utraty punktów. Za każdy kolejny transfer traci się 4 pkt).