Christian Eriksen wraca do gry. Klub z Premier League już ma dla niego miejsce!

Ten rok nie mógł lepiej zacząć się dla duńskiego piłkarza. Mimo, że od miesiąca jest wolnym zawodnikiem, to już znalazł nowe miejsce. I to w lidze angielskiej, którą opuścił dwa lata temu dla Interu Mediolan. Gdzie zagra Eriksen?

Trudny czas już za nim

Wszyscy pamiętają mecz Dania kontra Finlandia na ostatnim Euro 2020. Kiedy Eriksen upadł bezwładnie na murawę, jego przyjaciele z drużyny od razu utworzyli mur, aby nikt nie widział scen, jakie rozgrywały się w celu uratowania jego życia. Lekarze zrobili to z trudem, a potem piłkarz przechodził trudną i żmudną rehabilitację. Przede wszystkim szukano przyczyny, dla której doszło do tych dramatycznych chwil.

Dzisiaj wydaje się, że problem został opanowany. Zawodnik dostał drugą szansę od losu i z końcem ubiegłego roku, rozpoczął treningi z dala od światła kamer i ciekawskich spojrzeń.

Zobacz: Eriksen trenuje, ale nie zaprasza dziennikarzy!

Może powrócić do normalnego funkcjonowania dzięki specjalnemu rozrusznikowi serca. Włoskie przepisy zabraniają jednak udziału w grze piłkarzom po takiej operacji. Stąd też Eriksen był bezrobotny, jednak bardzo chciał wrócić do gry. Okazuje się, że zainteresował się nim angielski klub.

Beniaminek Bentford

W obecnym sezonie klub radzi sobie raczej średnio. Co więcej, zapowiada się, że popularne Pszczoły będą musiały do końca walczyć o utrzymanie w Premier League.

O rozgrywkach w lidze angielskiej poczytasz też na sportowymagazyn.pl

Duńczyk otrzymał kontakt na pół roku, z opcją przedłużenia na kolejny rok. I wszystko wskazuje właśnie, że już niebawem zobaczymy go w barwach Bentfordu. Powrót do Anglii z pewnością będzie symbolicznym nowym początkiem kariery Eriksena.

Jeden komentarz w temacie “Christian Eriksen wraca do gry. Klub z Premier League już ma dla niego miejsce!

Dodaj komentarz