Medialny cyrk z transferem Kyliana Mbappe na finiszu. Zostaje w PSG!

Wydawało się, że wszystko zostało ustalone. Mbappe, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, latem tego roku miał przejść do hiszpańskiego Realu Madryt. Tym bardziej zdziwiło wszystkich oświadczenie piłkarza o tym, że zostaje w paryskim zespole. Wszyscy podejrzewają, że chodzi o pieniądze.

Czy z PSG zdobędzie trofea?

Zespół z Paryża jest dowodem na to, że ogromne pieniądze i wielkie piłkarskie nazwiska to zdecydowanie za mało aby wygrać wszystko co się da. Mimo wielkich ambicji i obietnic, Paris Saint Germain nie bryluje i daleko mu do wielkich wygranych. Tam, gdzie wiele gwiazd, często nie ma kto grać. I to chyba największa bolączka tego zespołu. Przechodząc do Realu Madryt, Mbappe miałby szansę sięgnąć po największe laury. Z PSG będzie to niezwykle trudne.

PSG na cenzurowanym

Real Madryt, wyraźnie zniesmaczony tym nagłym zwrotem akcji, postanowił złożyć skargę. Zapytuje, jak to jest możliwe, że klub który ma wielomiliardowe długi, może sobie pozwolić na podpisanie umowy z piłkarzem opiewającej na 300 milionów euro. Jest jednak mało prawdopodobne, aby te działania przyniosły jakikolwiek skutek.

Szukasz więcej informacji sportowych? Zobacz portal sportmaniak.pl