Nieczyste działania Bayernu Monachium? Agent Lewandowskiego ujawnia kulisy!

Batalia o Roberta Lewandowskiego wciąż trwa. Raz po raz do mediów przedostają się plotki o kryzysie w niemieckim zespole oraz nieczystych zagraniach zarządu. Ostatnie doniesienia nie pozostawiają złudzeń. Bayern nie chce zostawić Lewego, ale sprzeda tylko za odpowiednią kwotę.

Halland za Lewego

Jeszcze miesiąc temu taka opcja wydawała się najbardziej prawdopodobna. Bayern Monachium sprzedaje Lewandowskiego a za tę kwotę kupuje Hallanda. Ta wschodząca gwiazda niemieckiej piłki nożnej już pokazała, jak dobrze radzi sobie na boisku. Tym większym zaskoczeniem dla Bayernu musiało być to, że ostatecznie Halland wybrał angielski klub.

Agent polskiego napastnika postanowił odpowiedzieć na zarzuty stawiane zarówno jemu jak i jego podopiecznemu. Zarzucono im grę na czas i nieczyste zagrania. Prawda okazuje się zupełnie inna. To Bayern miał trzymać Lewego, chociażby na siłę, aby zarobić jak najwięcej.

Gdzie pójdzie Lewandowski?

Do niedawna, jedyną rozsądną opcją było jego przejście do katalońskiego zespołu FC Barcelona. Jednak, gdy Kylian Mbappe nie zdecydował się na przejście do Realu Madryt, Królewscy również zgłosili chęć zakupienia Lewandowskiego. Jakby tego było mało, trzecim zespołem jest angielska Chelsea. Kogo wybierze Lewy? Tego dowiemy się z pewnością do lata tego roku.

Szukasz więcej informacji o piłce nożnej? Zobacz portal ebayern.pl