Transfer Di Marii już przesądzony. Piłkarz zagra pod flagą Juventusu Turyn!

Kiedy kibice Juventusu dowiedzieli się o transferze Angela Di Marii, w społeczności zawrzało. I to pozytywnie. Z takim samym odbiorem mógł się spotkać piłkarz podczas niedawnych badań w klinice medycznej. Na przyjazd piłkarza czekało kilkaset fanów, którzy chcieli autograf piłkarza. Czy to będzie sezon życia?

Z Paryża do Turynu

Kariera Angela Di Marii nie zwalnia mimo, że piłkarz ma już 33 lata. Z Paris Saint Germain, które było jego ostatnim klubem, Di Maria przeszedł w okienku transferowym do Juventusu Turyn. Nie jest znana dokładna ilość pieniędzy, jaką Juve musiał zapłacić za piłkarza, ale pewne jest, że tanio nie było. Tu jednak PSG pozbyło się swojego piłkarza bez żalu. W szatni i tak mają spore problemy, których nie zatuszują największe gwiazdy i wielkie pieniądze.

Zobacz również: Bayern Monachium grał nieczysto? Oto co mówi agent Lewandowskiego!

Statystyki są obiecujące

Patrząc na dorobek piłkarza w poprzednim sezonie, można liczyć na piękną grę w Turynie. W PSG Di Maria miał aż 119 decydujących podań. Do tego 93 gole w 295 meczach. To niezła statystyka, która może jednocześnie wprowadzić grę Juventusu na wyższy poziom, a może i nawet o walkę o najwyższe trofea we włoskiej lidze. Jedno jest pewne, wszyscy fani Juventusu będą z niecierpliwością oczekiwać pierwszych meczy w nowym sezonie.

Szukasz więcej informacji sportowych? Zobacz portal juve.pl