Trener Manchester United zabiera głos w sprawie głośnego wywiadu Cristiano Ronaldo!

Cała burza zaczęła się od wywiadu jaki przeprowadził Pierce Morgan z Cristiano Ronaldo. Piłkarz w niewybrednych słowach wypowiedział się zarówno o klubie jak i o trenerze. W angielskiej piłce coś takiego jest nie do pomyślenia. Ronaldo nie miał innego wyjścia, jak tylko odejść z Manchester United.

Wywiad Cristiano

Podczas pamiętnego wywiadu Christiano Ronaldo powiedział wprost, że nie czuje, aby zarówno trener jak i reszta ekipy zwracała się do niego z należnym szacunkiem. Idąc za słowami gwiazdy futbolu, jeżeli ktoś nie okazuje ci szacunku, to nie masz obowiązku robić tego samego wobec drugiej strony. Nie szczędził również gorzkich słów pod adresem władz klubu i kolegów z szatni.

On nie chciał być w Manchester United!

Po raz pierwszy od tego wywiadu, bezpośrednio do wszystkiego odniósł się aktualny trener Manchesteru, Erik ten Hag. Z rozbrajającą szczerością stwierdził, że jeżeli ktoś nie akceptuje zasad panujących w klubie i wyraźnie daje do zrozumienia, że źle się w nim czuje, to zwyczajnie odchodzi. Powiedział również, że chciał aby Cristiano został i nadal reprezentował barwy Manchesteru United. Wciąż ceni go jako piłkarza, który potrafi strzelać i być skutecznym nie tylko w ataku.

Dodał również, że przed pamiętnym wywiadem, nikt nie mówił o tym, że Ronaldo odchodzi. Doniesienia z mediów były prawdziwym szokiem nie tylko dla trenera ale i dla władz klubu Manchester United. Niestety, nie było innego wyjścia, jak tylko odejście Ronaldo z drużyny.