Leo Messi wraca do Barcelony? Wiele na to wskazuje!

Kiedy latem 2021 FC Barcelona musiała rozstać się ze swoim czołowym napastnikiem, Leo Messim, zespół był w rozsypce. Jednak spoglądając na ostatnie wyniki, Barca wychodzi na prostą bez Argentyńczyka w składzie. Nie milkną jednak spekulacje, że wróci on do swojego dawnego zespołu!

Messi nie czuje się w Paryżu

Raz po raz do mediów przedostają się różnego rodzaju spekulacje dotyczące tego, jak zadomowił się Leo Messi wraz z rodziną w Paryżu. Ponoć przeszkadzają mu zimowe niskie temperatury, jakich nie zaznał nigdy grając pod barwami Barcelony. Dodatkowo zarówno dzieci jak i żona nie potrafią odnaleźć się w dawnym miejscu, z dala od rodziny i dawnych przyjaciół.

Więcej piłkarskich newsów znajdziesz na portalu pilka.com.pl

Nie ma rzeczy niemożliwych

Wydawać by się mogło, że etap wspólnej drogi Barcelony i Messiego jest już przeszłością. Dziwią więc wypowiedzi trenera Barcy, który na konferencji prasowej zapytany o to wprost, stwierdził enigmatycznie, że wszystko jest możliwe. Jednak w obecnym czasie Messi ma podpisany wiążący kontrakt z Paris Saint Germain. W podobnym tonie wypowiada się również Enric Masip, doradca prezydenta klubu, Joana Raporty. Czyżby więc mieli jakieś asy w rękawie? Będziemy o tym informować na bieżąco!